מאז 1993, פמה מימון עזרה לעשרות אלפי ישראלים להגשים חלום

רכב זו לא מותרות בישראל. בפמה אנו רואים בסיוע ברכישת רכב שליחות. הרכבים שאנו סייענו במימונם היו חלק משמעותי בחייהם של אלפי בעלי עסק שהשתמשו ברכבים אילו להגדיל את היכולת של העסק שלהם להתמודד עם צרכי ההתניידות של עובדיהם. סייענו גם לאלפי משפחות להיות ניידות – רכב הופך מפגש משפחתי לטריוויאלי. זו השליחות שלנו.

אנו מאמינים בפשטות. לתת לך כלקוח/ה הצעה פשוטה לקריאה, ברורה ככל שניתן, ובתהליך מהיר וקל ככל שנוכל. 

פמה סייעה לעשרות אלפי ישראלים ברכישה של למעלה מ-200,000 רכבים – בהון מצטבר של למעלה מ-7 מיליארד שקלים. אילו אלפי חלומות שפמה עזרה ללקוחותיה להגשים. לכן לא פלא שחברת פמה מדורגת בין החברות המובילות בישראל בדירוגים השונים של חברת BDI.

לך כלקוח/ה, פמה מציעה מגוון מסלולי מימון אותם ניתן להתאים לצרכיך הפרטיים – זאת על מנת לאפשר גמישות ונוחות מירבית בהחזר ההלוואה. 

עקבו אחרינו

דבר המנכ"ל

"
מאז שנכנסתי לתפקיד - רק דבר אחד עומד מול עיניי:
פשוט לתת שירות טוב ללקוחות שלנו
"

תנו לנו למצוא את הרכב הבא שלכם

0
רכבים שעזרנו לרכוש
0

שנים שאנו

פשוט נותנים מימון לרכב

0
ש"ח שנתנו ללקוחותינו

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. החברה המממנת- פמה ליסינג בע"מ מ.ר. 54892 או חברות הבנות שלה ("פמה"). הצעת ההלוואה תינתן בכפוף לעמידה בתנאי החיתום, בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח, בכפוף לשיקול הדעת הבלעדי ולתנאים שיקבעו על ידי פמה. השירות המוצג הינו מימון לרכישת רכב בלבד. פמה אינה מוכרת את הרכבים ואינה נושאת באחריות בכל הקשור לכלי הרכב. תנאי ההלוואה הסופיים יקבעו בהתאם לתנאי העסקה הספציפיים של כל לקוח. מקור הנתונים המוצגים הינו מסוכנויות הרכב השונות. מלאי ומחירי הרכבים יקבעו בהתאם להחלטת סוכנויות הרכב. התמונות מוצגות להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין התיאור המופיע באתר לבין המפרט בפועל, מידע מלא ימסר על ידי סוכנויות הרכב. עמלות הקמה ואחרות יגבו בנוסף למפורט לעיל. סכום ההחזר החודשי הינו משוער בלבד. חיווי אשראי- לצורך בחינת עמידתך בתנאי החיתום, תפנה פמה ללשכת אשראי לקבלת חיווי נתוני אשראי אודותיך ממאגר נתוני אשראי של בבנק ישראל.גובה הלוואה מירבי עד 200,000 ₪, עד 72 תשלומים. העלות הממשית של האשראי בהלוואות צמודות מדד הינו עד 13%. בהלוואות שאינן צמודות מדד, עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק אשראי הוגן הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. התמונות להמחשה בלבד.במסירת המידע אני מאשר/ת לחברות פמה לפנות אלי באמצעות טלפון, הודעת SMS או הודעת דואר אלקטרוני בכפוף לתנאים הרשומים מטה. המידע אשר נמסר על ידי עשוי להישמר במאגרי המידע של חברות פמה וישמש לצורך מתן שירותים, ניהול, תפעול ושיווק מוצרי ושירותי פמה; ניהול וייעול השירות והקשר עם הלקוחות, עיבוד והפקת מידע לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, הצעת תכנים ושירותים הניתנים על ידי פמה לרבות דיוור ישיר ומסירת המידע לצדדים שלישיים לצורך מימוש המטרות דלעיל או על פי כל דין; מסירת המידע נעשית מרצוני ובהסכמתי, ובכלל זה מידע שחלה עליי חובה למוסרו על פי דין.ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות 2021

פשוט להשאיר פרטים

פשוט ליצור איתנו קשר.

אנו זמינים לכל שאלה ובקשה – ומנסים לתת את מקסימום העזרה והסיוע – צרו קשר והצוות שלנו יעשה הכל כדי שתצאו מרוצים – ועם הרכב החדש שתמיד רציתם!

פניתך התקבלה בהצלחה


תודה רבה על ההתעניינות הצוות שלנו נותן את השירות הטוב ביותר שהוא יכול ללקוחות קודמים, ונשמח להתפנות ולתת לך את השירות הטוב ביותר שנוכל בהקדם האפשרי.