פמה.
פשוט מימון לרכב.

פמה. פשוט מימון לרכב.

מחשבון ההלוואה מהווה כלי עזר בלבד לצורך מתן אינדיקציה כללית אודות תנאי הלוואה כלשהי. ההחזר החודשי לחודש המפורט לעיל מבוסס על עסקה הכוללת מקדמה בגובה 0% ממחיר הרכב ורכיב בלון בהלוואה בגובה 35% ממחיר מחירון הרכב ע"י היבואן על פי ריבית נומינלית צמודת מדד בשיעור 7.9% בפריסה ל-60 תשלומים. עמלות הקמה ואחרות יגבו בנוסף למפורט לעיל. סכום ההחזר החודשי הינו משוער בלבד.לפרטים נוספים לחץ כאן.

כל הסיבות לבחור בפמה מימון לרכב.

מממנים רכבים מאז 1993

בפמה הענקנו מעל ל-200,000 הלוואות לעשרות אלפי לקוחות מרוצים. הנסיון העשיר שלנו לימד אותנו איך להתאים לכל לקוח ולקוח את ההלוואה הנכונה והמתאימה ביותר עבורו, בתנאים המשתלמים ביותר שאנו יכולים להציע.

החזר חודשי נמוך

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות מימון בתנאים אטרקטיביים, שיאפשרו לך לקנות את רכב החלומות שלך בפריסת תשלומים נוחה והחזר חודשי נמוך  

אישור עקרוני מהיר

הזמן שלך חשוב לך – וגם לנו.

אנו נותנים אישור עקרוני מהיר למימון לרכב, כדי שאתם תוכלו להתקדם ולרכוש את הרכב בזמן שמאחורי הקלעים אנו נטפל עבורך בכל הביורוקרטיה.

פשוט למצוא רכב.

איזה רכב למצוא לך ?

מחיר חודשי החל מ
מחיר חודשי עד

רכבי 0 קילומטר

אודות פמה מימון בע"מ

מאז 1993 שחברת פמה ליסינג בע"מ מציעה שירותי מימון לאזרחי ישראל. בעשרות שנות הפעילות שלה, סייעה פמה ברכישה של למעלה מ-200,000 רכבים לעשרות אלפי לקוחות רכוש את רכב החלומות שלהם. פמה ליסינג סייעה לרכישה של מימון רכבים בסכום מצטבר של למעלה מ-7 מיליארד שקלים. לכן לא פלא שחברת פמה מדורגת בין החברות המובילות בישראל בדירוגים השונים של חברת BDI, ומציעה מגוון מסלולי מימון אותם ניתן להתאים לצרכי הלקוח ע"מ לאפשר גמישות ונוחות מירבית בהחזר ההלוואה.

פשוט לתת שירות.

"אני לא יודע אם העסק שלי יכל לצמוח ללא המימון לרכב שקיבלתי מפמה. רכב צמוד זה לא מותרות, וכדי לפגוש לקוחות וספקים אני לא יכול להסתמך על תחבורה ציבורית. פמה סייעו לי במימון הרכב - ושידרגו את העסק שלי"

"כשהבת הבכורה שלי נולדה, היה לי ברור שאני לא מוכנה לנסוע ברכב שאין לו את ציוני הבטיחות הגבוהים ביותר. בטלפון אחד לפמה אישרו לי הלוואה במקום, ויכולתי לרכוש עם בן הזוג שלי רכב חדש ובטוח למשפחה שלנו"

"רכב ראשון זה מרגש, ולא רציתי להתפשר על רכב יד שניה ישן - הצוות של פמה במקום אישר אותי עקרונית למימון, עזרו לי למצוא רכב 0 ק"מ במחיר מעולה - וליוו אותי בכל תהליך הרכישה. תודה !"

פשוט ליצור איתנו קשר.

מחכים להקשיב לך

הצוות שלנו דרוך ומוכן כדי לתת לך מענה מהיר,יעיל וידידותי. אנו מאמינים שהקשבה והבנה של הלקוח תוביל לעסקה הטובה ביותר לכל הצדדים. 

עושים הכל כדי לתת לך את הטוב ביותר

כשההלוואה לא נוחה ללקוח, יש סיכון גבוה יותר שהוא יתקשה להחזיר את ההלוואה. לכן אנו נותנים לכל לקוח את התנאים הטובים ביותר שאנו יכולים להציע לו, בהתאם לנתוני האשראי ותנאי המימון הזמינים.

אנחנו כאן בשביל לעזור

אנו זמינים לכל שאלה ובקשה – ומנסים לתת את מקסימום העזרה והסיוע – צרו קשר והצוות שלנו יעשה הכל כדי שתצאו מרוצים – ועם הרכב החדש שתמיד רציתם!

פניתך התקבלה בהצלחה


תודה רבה על ההתעניינות הצוות שלנו נותן את השירות הטוב ביותר שהוא יכול ללקוחות קודמים, ונשמח להתפנות ולתת לך את השירות הטוב ביותר שנוכל בהקדם האפשרי.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. החברה המממנת- פמה ליסינג בע"מ מ.ר. 54892 או חברות הבנות שלה ("פמה"). הצעת ההלוואה תינתן בכפוף לעמידה בתנאי החיתום, בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח, בכפוף לשיקול הדעת הבלעדי ולתנאים שיקבעו על ידי פמה. השירות המוצג הינו מימון לרכישת רכב בלבד. פמה אינה מוכרת את הרכבים ואינה נושאת באחריות בכל הקשור לכלי הרכב. תנאי ההלוואה הסופיים יקבעו בהתאם לתנאי העסקה הספציפיים של כל לקוח. מקור הנתונים המוצגים הינו מסוכנויות הרכב השונות. מלאי ומחירי הרכבים יקבעו בהתאם להחלטת סוכנויות הרכב. התמונות מוצגות להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין התיאור המופיע באתר לבין המפרט בפועל, מידע מלא ימסר על ידי סוכנויות הרכב. עמלות הקמה ואחרות יגבו בנוסף למפורט לעיל. סכום ההחזר החודשי הינו משוער בלבד. חיווי אשראי- לצורך בחינת עמידתך בתנאי החיתום, תפנה פמה ללשכת אשראי לקבלת חיווי נתוני אשראי אודותיך ממאגר נתוני אשראי של בבנק ישראל.גובה הלוואה מירבי עד 200,000 ₪, עד 72 תשלומים. העלות הממשית של האשראי בהלוואות צמודות מדד הינו עד 13%. בהלוואות שאינן צמודות מדד, עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק אשראי הוגן הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. התמונות להמחשה בלבד.במסירת המידע אני מאשר/ת לחברות פמה לפנות אלי באמצעות טלפון, הודעת SMS או הודעת דואר אלקטרוני בכפוף לתנאים הרשומים מטה. המידע אשר נמסר על ידי עשוי להישמר במאגרי המידע של חברות פמה וישמש לצורך מתן שירותים, ניהול, תפעול ושיווק מוצרי ושירותי פמה; ניהול וייעול השירות והקשר עם הלקוחות, עיבוד והפקת מידע לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, הצעת תכנים ושירותים הניתנים על ידי פמה לרבות דיוור ישיר ומסירת המידע לצדדים שלישיים לצורך מימוש המטרות דלעיל או על פי כל דין; מסירת המידע נעשית מרצוני ובהסכמתי, ובכלל זה מידע שחלה עליי חובה למוסרו על פי דין.ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות 2021

פשוט להשאיר פרטים

פשוט ליצור איתנו קשר.

אנו זמינים לכל שאלה ובקשה – ומנסים לתת את מקסימום העזרה והסיוע – צרו קשר והצוות שלנו יעשה הכל כדי שתצאו מרוצים – ועם הרכב החדש שתמיד רציתם!

פניתך התקבלה בהצלחה


תודה רבה על ההתעניינות הצוות שלנו נותן את השירות הטוב ביותר שהוא יכול ללקוחות קודמים, ונשמח להתפנות ולתת לך את השירות הטוב ביותר שנוכל בהקדם האפשרי.