פשוט לקבל תשובות.

• פמה מציעה הלוואה בריבית אטרקטיבית לעומת ריבית החובה בבנק.
• הלוואה מפמה אינה משפיעה על מסגרת האשראי הבנקאית.
• הלוואה בפמה מאפשרת גמישות ואפשרות לבחירת יום התשלום.
• הלוואה בפמה מאפשרת שינוי בפריסה ושינוי או דחית תשלומי ההחזר.
• הלוואה בפמה מאפשרת פריסת תשלומים נוחה בהתאמה מירבית לצרכי הלקוח.

תהליך קבלת הלוואה הינו קצר ומהיר ומתחיל במילוי טופס בקשה להלוואה..
כל בקשה נבחנת ע"י מחלקת החיתום בפמה ובהתאם לנתוני הלקוח והרכב מאושר סכום ותנאי פריסת ההלוואה

כל אדם העונה על דרישות בסיסיות של יכולת החזר ויציבות פיננסית זכאי לקבל הלוואה
כל בקשת הלוואה נבדקת ע"י מחלקת החיתום של פמה .
אישור זכאות להלוואה , גובה ההלוואה ותנאי הפריסה הינם בהתאם לנתוניו האישיים של מבקש ההלוואה והרכב הנרכש ולמדיניות החברה.

בהחלט כן, פמה מאפשרת לקחת הלוואה לרכישת רכב ע"י אדם פרטי מאדם פרטי וזאת תוך ליווי העסקה כולל העברת בעלות בסניף הדואר הקרוב ללקוח.

סכום ההלוואה המקסימלי בהלוואות רכב הינו 200,000 ש"ח

יש למלא פרטים אישיים בטופס ההלוואה, לבחור את גובה ההלוואה ואופן ההחזר ופריסת התשלומים הרצויה.
לטופס יש לצרף תעודה מזהה , צילום כרטיס אשראי ורשיון נהיגה.
בחלק מן המקרים יידרשו מסמכים נוספים.

בהלוואה לרכישת רכב הרכב עצמו משמש כבטחון להבטחת פרעון ההלוואה באמצעות שעבוד ומשכון הרכב.
המשכון מבוצע ע"י רישום ברשם המשכונות והשעבוד מבוצע ע"י רישום במשרד הרישוי, ומופיע ברישיון הרכב. בנוסף, נרשמת הערה בפוליסת הביטוח של הרכב שהוא משועבד לטובת פמה.

ניתן לעשות זאת בכל עת בכפוף לקבלת אישור מוקדם מפמה.

במקרה כזה, חברת הביטוח מעבירה את כספי תביעת הביטוח לפמה על מנת לפרוע את ההלוואה. במידה ונותר עודף מהכסף ששילמה חברת הביטוח – הוא מועבר ללקוח או משמש לרכישת רכב חדש.

עמלה החלה על לווה כאשר הוא מבקש פרעון מלא או חלקי של הלוואה בריבית קבועה. העמלה מחושבת על יתרת תשלומי ההלוואה מהוונים בריבית העמלה בקיזוז קרן ההלוואה. ריבית העמלה תקבע כנמוכה מבין הריבית הנקובה בהסכם ההלוואה או 5%.

יש לך עוד שאלה בשבילינו ? נשמח לעמוד לשרותך!

פניתך התקבלה בהצלחה


תודה רבה על ההתעניינות הצוות שלנו נותן את השירות הטוב ביותר שהוא יכול ללקוחות קודמים, ונשמח להתפנות ולתת לך את השירות הטוב ביותר שנוכל בהקדם האפשרי.

פניתך התקבלה בהצלחה


תודה רבה על ההתעניינות הצוות שלנו נותן את השירות הטוב ביותר שהוא יכול ללקוחות קודמים, ונשמח להתפנות ולתת לך את השירות הטוב ביותר שנוכל בהקדם האפשרי.

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. החברה המממנת- פמה ליסינג בע"מ מ.ר. 54892 או חברות הבנות שלה ("פמה"). הצעת ההלוואה תינתן בכפוף לעמידה בתנאי החיתום, בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח, בכפוף לשיקול הדעת הבלעדי ולתנאים שיקבעו על ידי פמה. השירות המוצג הינו מימון לרכישת רכב בלבד. פמה אינה מוכרת את הרכבים ואינה נושאת באחריות בכל הקשור לכלי הרכב. תנאי ההלוואה הסופיים יקבעו בהתאם לתנאי העסקה הספציפיים של כל לקוח. מקור הנתונים המוצגים הינו מסוכנויות הרכב השונות. מלאי ומחירי הרכבים יקבעו בהתאם להחלטת סוכנויות הרכב. התמונות מוצגות להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין התיאור המופיע באתר לבין המפרט בפועל, מידע מלא ימסר על ידי סוכנויות הרכב. עמלות הקמה ואחרות יגבו בנוסף למפורט לעיל. סכום ההחזר החודשי הינו משוער בלבד. חיווי אשראי- לצורך בחינת עמידתך בתנאי החיתום, תפנה פמה ללשכת אשראי לקבלת חיווי נתוני אשראי אודותיך ממאגר נתוני אשראי של בבנק ישראל.גובה הלוואה מירבי עד 200,000 ₪, עד 72 תשלומים. העלות הממשית של האשראי בהלוואות צמודות מדד הינו עד 13%. בהלוואות שאינן צמודות מדד, עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק אשראי הוגן הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. התמונות להמחשה בלבד.במסירת המידע אני מאשר/ת לחברות פמה לפנות אלי באמצעות טלפון, הודעת SMS או הודעת דואר אלקטרוני בכפוף לתנאים הרשומים מטה. המידע אשר נמסר על ידי עשוי להישמר במאגרי המידע של חברות פמה וישמש לצורך מתן שירותים, ניהול, תפעול ושיווק מוצרי ושירותי פמה; ניהול וייעול השירות והקשר עם הלקוחות, עיבוד והפקת מידע לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, הצעת תכנים ושירותים הניתנים על ידי פמה לרבות דיוור ישיר ומסירת המידע לצדדים שלישיים לצורך מימוש המטרות דלעיל או על פי כל דין; מסירת המידע נעשית מרצוני ובהסכמתי, ובכלל זה מידע שחלה עליי חובה למוסרו על פי דין.ט.ל.ח.

כל הזכויות שמורות 2021

פשוט להשאיר פרטים

פשוט ליצור איתנו קשר.

אנו זמינים לכל שאלה ובקשה – ומנסים לתת את מקסימום העזרה והסיוע – צרו קשר והצוות שלנו יעשה הכל כדי שתצאו מרוצים – ועם הרכב החדש שתמיד רציתם!

פניתך התקבלה בהצלחה


תודה רבה על ההתעניינות הצוות שלנו נותן את השירות הטוב ביותר שהוא יכול ללקוחות קודמים, ונשמח להתפנות ולתת לך את השירות הטוב ביותר שנוכל בהקדם האפשרי.